Regional List

VOLLEYBALL U-14 (GIRLS)                                                                                                 VOLLEYBALL U-19 (GIRLS)

 

S No

NAME OF THE STUDENT

CLASS

    1

Ch Gnaneswari

9D

2

S Durga kaveri

8A

3

B chandika

7B

4

B Meghana

8A

5

B Nitisha Shiny

8A

6

A Suseela

8A

7

J Vineeta

7D

8

B Deekshita

7D

9

D J S Nookaratnam

8A

10

K Pranathi

8A

   S No

NAME OF THE STUDENT

CLASS

1

SK BHASHIRUNNNISHA

XI B

2

JOY PERCIS

X D

3

S VENNELA

X D

4

SAHIM BEGUM

X D

5

CHANCHAL KUMARI

IX D

6

V TEJASWINI

VIIID

7

P ANUSHA

VIII C

8

TEJA SREE

XI B

9

DURGA SAI

VIII A

10

L SADHANA

X D

VOLLEYBALL U-14 (BOYS)                                                                     VOLLEYBALL U-19 (BOYS)                                                                

S No

NAME OF THE STUDENT

CLASS

    1

AVINASH

7C

2

NARESH

6B

3

L LOHITH

8D

4

G TEJESWAR RAO

7C

5

GOUTHAM

8D

6

ANIL JOSH

7A

7

SIVA SAI TEJA

7C

8

VIVEK

7C

9

GOUTHAM

8D

10

LALITH KUMAR

7A

   S No

NAME OF THE STUDENT

CLASS

1

GOVIND KUMAR SHARMA

10 C

2

P Y P P SAI

10 C

3

M SAMPTH KUMAR

8C

4

K KARTHIK

10 C

5

GIRIDHAR

10 A

6

SOMBABU

10 C

7

CHAKRADAR REDDY

10 A

8

SAMSON

10 D

9

A TEJA

9 A

10

R SATHVIK

10 A


  KABADDI U-19(BOYS)                                                                           TABLE TENNIS  U-14 &u-17(BOYS)

   S No

NAME OF THE STUDENT

CLASS

1

K SOMA LAKSHMAN

X A

2

SUBHAM KUMAR

X C

3

G ESWAR

X D

4

P NAVEEN

X A

5

CH CHANDRA SHEKHAR

VIII C

6

M N SREERAM SURAZ

X B

7

U MANOJ

IX A

8

K VENKATA RAO

X D

9

S G GANESH

X C

10

SAGAR PAWADI

X C

   S No

NAME OF THE STUDENT

CLASS

1

Sameer kumar

8 B

2

S SENTHILNATHAN

7 C

3

P JISHNU

7C

4

P NAMISH

9 D

SWIMMING U-14 &U-17

1

ANIRUDH DASH

9 A

2

V ASHISH

10D

3

MD NASIR KHAN

11 A

RIFLE SHOOTING U-19(BOYS)

1

J VIGNESH MADHAN

12 B


BOXING U-14 & U-17 (Boys)

   S No

NAME OF THE STUDENT

CLASS

1

P VAMSI

9A

2

TARUN TEJA

9B

3

A YASWANTH

6C

4

MD ASLAM

10 A